Dark-cross
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DK 5.7K gs frost dmg

Goto down

DK 5.7K gs frost dmg Empty DK 5.7K gs frost dmg

Příspěvek  Noshiro Sun Sep 16, 2012 7:43 am

Věk: 16
Nick: Noshiro
Classa: Death knight
Rasa a prečo ste si vybrali práve tú: Blood elf, baví mě to, dobré začáteční expení
Spec (prípadne offspec ak máte): MS - Frost, OS - Unholy
Gearscore (nieje skoro vôbec podstatné): 5752
Odkaz na Armory: nefunguje mi to,ale mám 2/5 T10 head, ramena a wepky z icc 25n, wf wristy a back, rele boty a ostatni PvE. DBW jeste nemam
Skúsenosti zo svojou classou a priblížny played time za ňu: Za frost DK jsem hrál cca 5 měsíců na Deffendru PvE i PvP a pak jsem šel na posterus
Skúsenosti z iných serverov: Deffender, Anathema, EQ, Altron
DPS na DB25 + Screen: Screen nemam ale tocim okolo 10K dps
Znalosť Taktík: ICC 10/25 znám all až na LK, ToC 10/25 normal i HC all.
Predošlá Guilda/y a prečo leave/kick: Byl jsem v Frost of Devils a tam mi vadilo že se nechodilo moc guild raidů, bylo málo lidí online a nemohl jsem brát věci z valutu ikdyž jsem byl druhý největší rank ..
Prečo ste sa rozhodli isť k nám?:Mám tu kamráda a jste jedna z nejlepších guild na serveru, vždy když vidim darkcross tak je to kingslayer takže chci být v této guildě
Talenty(link z wowheadu): jsou tam na pandarii. Mám 56 frost, 12 unholy a 3 blood
Rotacia: Icy touch , obilterate když naskočí killing machine tak frost strike pak blood strike a plague strike, howling blast, frost strike a znovu.
Glyphy: Glyph of Frost strike, Glyph of Obilterate, Glyph of Howling blast
Gemy: Red - Strenght, Yellow - Critical, Aktívny Meta - Critical chance a critic. dmg
PvE Addony: Omen Threat meter, DBM, Grid, Recount
Ste schopný pravidelne sa zúčastniť guild raidov od 18:00 do 21:30?: Ano
Prečítali ste si podmienky a pravidlá guildy?: Ano
Máte v Guilde niekoho kto by sa za vas prihovoril: Kamarád

Noshiro
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru