Dark-cross
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UNHOLY DK DMG

Goto down

UNHOLY DK DMG Empty UNHOLY DK DMG

Příspěvek  Elasia Wed Aug 22, 2012 6:59 pm

Přihláška UNHOLY DK DMG - Elasia

Věk : 20

Jméno : Ivo

Nick v hre : Elasia

Rasa: Ork kvuli racialce na AP abych dal vic DMG

DK už jsem pár dní nehrál jelikož jsem zkoušel jiný classy ale pak jsem se vrátil zase k DK bo mě prostě nejvíc baví.

GS + SPEC : 6000 gs Frost DK tank 4x t10,5 jinak veci z icc25 a frosty (předtim sem byl blood 6065 gs kdyžtak ho mužu zase dát není problém) ; Unholy PVE 5850 gs 4/5 T 10 a veci za frosty + veci z icc http://wow.xmania.cz/armory/character.php?guid=105334&realm=3

Talenty :Unholy DMG http://talent.mmo-champion.com/?deathknight#8lc-8Hkh56yHWm,SHFe3-,12213 (rozhodoval jsem se mezi Necrosis a Morbidity nvm co je lepsi dat 600-800 za flaknuti bo +15% DMG do death coilu)
http://talent.mmo-champion.com/?deathknight#eSH_mpntlbLFI,S8Oe3-,12213 (na frost tanka, nevim či jsou good bo frosta jedu krátce ale tank nikdo si nestěžova a vse sem si udržel líp jak s bloodem)


Gemy, Glyphy, Rotace : Gemy pro tanka mám 3x velký na parry a jinak vše na stamku nebo na def, meta 2% armoru a stam

Gemy na DMG mam prevazne na str

Glyphy jsou u talentu

Enchanty se muzete kouknout in-game

Rotace frost tank: Ice Touch->Ice Touch->Plague Strike (na dotky)->2xBlood Strike (na death runy)-> + pořád Rune Strike; Rotace Blood: Začnu 2x Ice Touchem pak Plague Strike -> 2x Heart Strike a zase Plague Strike + Rune Strike
Nebo začnu s Blood Tapem (dostanu blood runu) pak 3x Ice Touch -> Plague Strike -> Heart Strike -> Plague Strike a pak zase jak u předchozí rotace + zase s Rune Strikem ; tenhle začátek rotace používam když chci na začatku nahrabat threat; a kdyz je ještě potřeba dám Empower Rune Weapon
Rotade unholy DMG: Začnu ICe Touch -> plague strike (na dotky)-> Scourge strike -> pestilka -> blood strke -> runy v CD davam Death coil

FPS + Latence : 25 / 34

Celkovy played time : 69 dni a 5h převážne za tanka

Kolik času si ochotný sedět u WoW : 4-5 ; večer tu budu vždy

Si schopný se pravidelně zúčastnit guild raidu?(cca od 18:00 do 21:30) : Měl bych pokud mě do toho něco nevleze ale to bych vám napsal

Jsi schopný být na každém raidě na TS nebo VT? : samozdřejmě

Zkušenosti : (např servery, celkova doba hrani WoW atp.) můj první WOW server byl Vanila wow kde jsem hrál za huntera a dotáhnul to až na T2 a par T3 (byl to normal wow server) jak dlouho hraju wow to nvm :d ale už to pár "dni" bude :d

Taktiky: (stačí vypsat dungy a raidy, např: "Znam cele ICC i hc, cely ULD a Naxx") ICC 10/25n 11/12 (u LK sem koukal na videa a tak ale nikdy sem ho nebyl bo DK sem hrál ještě když nešel ale tak vše se dá naučit v pohodě)
TOC vim cele N i HC
ULD nvm kolik z něj vim Very Happy (myslim že jsem tam byl všechny bosse akorád Yogg-sarona jsme nedali taktiku vim)
NAX vim vše (ale nejsem si jist u pár :d )

Kdyžtak se mě ještě přeptejte IN-game nebo tu kdyby bylo potřeba nějakou taktiku říct

Minulá guilda(y) : TheCompany(rozpad);

Proč jste odešli,proč k nám? : Jak už jsem psal na začatku DK jsem ted zase začal hrát a potřebuju nějakou pořadnou guildu abych se nenudil pred SW nebo chodil WR kde se neda ani DB a užil si taky trochu srandy Wink , zašel pár pořádných raidu a pomohl guild memberum + myslim si že jste good guilda lepsi jak AA, proto k vám a chci konečně sejmou LK ! :d a časem udělat SHM

PVE adony: Nvm mam jich tolik že se v tom už ani neorientuju Very Happy

Něco o sobě: Jsem z Pardubic, Chodim do práce (od 6 do odpoledne podle toho kolik toho je na udělání) ; Když mam volnej čas tak jezdim na kole nebo běhám; jinak jsem v pohodě nekonfliktní ( ale když vim že mám pravdu tak jsem schopnej se hádat dokud mě neodejdou hlasivky :d) ; jinak oblíbenou hudbu asi nemám prostě poslouchám FAJN radio Wink

Máte v Guilde niekoho kto by sa za vas prihovoril: Tak to nvm Very Happy asi Wercy možná

Přečetl sis a souhlasíš se VŠEMI PRAVIDLY guildy? : Aaannnooo

To je asi vše co bych o sobě a tak napsal asnad to je vše až na ten screan z DB 25 ten nemam bo DMG jedu krátce ale v icc mam 10-12k kdyžtak tu 25 zajdu a udělám ho Wink

Elasia

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 25. 04. 12

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru