Dark-cross
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Warrior FURY dps +Dmg jedno misto se najde

Goto down

Warrior FURY dps +Dmg jedno misto se najde  Empty Warrior FURY dps +Dmg jedno misto se najde

Příspěvek  Vlades Fri Jul 06, 2012 1:32 pm

Věk: 20
PLS ZOBERTE MA SOM PPC DMG
Nick: Vlades
Classa: Warrior
Rasa a prečo ste si vybrali práve tú:Orc neviem mam rad orca najlepsie sa hodi aj na wara
Spec (prípadne offspec ak máte): Tank robim si teraz
Gearscore (nieje skoro vôbec podstatné): 5800
Odkaz na Armory:http:wow.xmania.cz/armory/character.php?guid=239529&realm=3
Skúsenosti zo svojou classou a priblížny played time za ňu:uz aspon rok hrajem za warra
Skúsenosti z iných serverov: Anthoria, Deffender zaciatok na offiku
Znalosť Taktík: ICC 10/25 poznám all až na LK, ToC 10/25 aj HC full.
Predošlá Guilda/y a prečo leave/kick:nic nechcem taku Guildu sami ninja atd uprednostnovanie kamaratotou na lote Fuj hnus
Prečo ste sa rozhodli isť k nám?: Chem konecne poriadne progresi pomahati atd od kazdeho som pcul same chvali a chcem ist ku vam dajte mi sancu nesklamem vas PLS som uz starsi clovek 20rocni nesom decko co leavne atd.
Talenty(link z wowheadu):staci ukazat na inspect ne,??mam je vpohode len nevim kde vam ich ukazem na webe ked to je potrebne urobim
Rotacia: [Bloodthirst] [Whirlwind] [Heroic Strike] [Slam]
Glyphy:[Glyph of Execution] [Glyph of Heroic Strike] [Glyph of Whirlwind]
Gemy: Red - Armor pene. full zatim lespi eq pridam strange
PvE Addony: nemam naco ale na vizual neco mam a na agro teraz mam +DPS meter
Ste schopný pravidelne sa zúčastniť guild raidov od 18:00 do 21:30?: Super jasne no problem
Prečítali ste si podmienky a pravidlá guildy?: Áno splnam
Máte v Guilde niekoho kto by sa za vas prihovoril: nie som uz po skole takze nwm na okoli hraju ale nwm o nich

Vlades
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru